VICHY SLOW AGE SPF 30*50ML Trego me te zmadhuar

VICHY SLOW AGE SPF 30*50ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L4,950.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY SLOW AGE SPF 30*50ML

Krem dite me probiotike qe mbron lekuren nga faktoret demtues te jashtem dhe te brendshem.
Permban:

  • probiotike Bifidus
  • Baicalin me efekt antioksidant
  • uje termal Vichy 
Ndihmon parandalimin dhe korigjimin e rrudhave. Gjithashtu permban SPF30 qe ofron dhe mbrojtje ndaj diellit. 

Perdorimi:
Aplikohet ne mengjes ne lekure te pastruar paraprakisht.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori