FREZYDERM BABY SUN CARE SPF 25+ *100ML Trego me te zmadhuar

FREZYDERM BABY SUN CARE SPF 25+ *100ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,850.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

FREZYDERM BABY SUN CARE SPF 25+ *100ML

Locion mbrojtes per femije per fytyren dhe trupin me faktor mbrojtje SPF25. Me filtra natyrale. I pasur me vitamine E dhe Pantenol qe respektojne fiziologjine normale te lekures se bebit. Mbron lekuren nga radikalet e lira. 
I reziston ujit dhe eshte i pershtatshem bebe, femije dhe personat qe kane tendence per te formuar ekzema ose jane intolerante ndaj rrezeve te diellit. 

Perdorimi:
Aplikohet 30 minuta para ekspozimit dhe riaplikohet cdo ore. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori