LA ROCHE-POSAY LIPIKAR SURGRAS * 150 G Trego me te zmadhuar

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR SURGRAS * 150 G

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,390.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR SURGRAS * 150 G

Sapun delikat i pershtatshem per lekura te thata. Fale permbajtjes qe ka i jep lekures se thate lipidet e nevojshme duke i dhene lekures barrieren mbrojtese natyrale. 
Niacinamidet rindertojne barrieren e lekures. Gjalpi Shea siguron lipidet e nevojshme. 
I pershtatshem per lekura sensitive, te thata qe shkaktojne diskomfort. Mund te perdoret nga te rritur dhe femije. 

Perdorimi:
Aplikohet ne lekure te njome, masazhohet dhe shpelahet me uje te bollshem. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori