AVENE CREMA COLORATO SOLAR SPF 50+ *50ML Trego me te zmadhuar

AVENE CREMA COLORATO SOLAR SPF 50+ *50ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,800.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

AVENE CREMA COLORATO SOLAR SPF 50+ *50ML

Krem mbrojtes nga Avene me nngjyre. I pershtatshem per mbrojtjen kunder diellit. Permban vitamine E e cila ndihmon mbrojtjen e lekrues nga radikalet e lira. 
Gjithashtu permban uje termal me veti qetesuese kunder irritimeve. 
Pigmenti ne permbajtje e ben te pershtatshem per te bere uniformizimin e ngjyres se lekures pa patur nevoje per te vendosur fondatine. 

Perdorimi:
Aplikohet 30 minuta para ekspozimit dhe me pas cdo 2 ore sipas nevojes. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori