VICHY CAPITAL SOLEIL SPF 50+ MATTIFFYING *50ML Trego me te zmadhuar

VICHY CAPITAL SOLEIL SPF 50+ MATTIFFYING *50ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,550.00

Pagesë me para në dorë

L3,000.00 Taksa te perfshira

-15%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

VICHY CAPITAL SOLEIL SPF 50+ MATTIFFYING *50ML

Mbrojtes kunder rrezeve te diellit me veprim te trefishte: 
-Antioksidant
-Efekt mat
-Forcon barrieren e lekures. 

I apsur me uje termal Vichy dhe argjile jeshile, rregullon prodhimin e ybdyres ne lekure dhe mbron nga rrezet e diellit.
Teksture e lehte qe perthithet shpejt. 

Perdorimi:
Aplikohet 30 minuta para ekspozimit dhe me pas cdo 2 ore sipas nevojes. Keshillohet te evitohet aplikimi ne zonen rreth syve. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori