LA ROCHE POSAY REDERMIC RETINOL (INTENSIVE)*30ML Trego me te zmadhuar

LA ROCHE POSAY REDERMIC RETINOL (INTENSIVE)*30ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L6,140.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LA ROCHE POSAY REDERMIC RETINOL (INTENSIVE)*30ML

Krem me veprim antirrudhe. 
I pershtatshem edhe per lekurat me sesitive. Zbeh rrudhat dhe njollat e erreta te lekures. 
Permban retinol te paster i cili clirohet ne menyre progresive. 
Permban gjithashtu uje termal me minerale dhe elemente te dobishem per lekuren qe i japin lekures butesi. 

Perdorimi:
Keshillohet perdorimi ne mengjes dhe ne darke. Aplikohet ne fytyre dhe qafe duke evituar zonen rreth syve. 
Ne rast shqetesimi ne aplikimet e para evitohet perdorimi cdo dite per t'i lene lekures kohe te mesohet me retinolin. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori