CURAPROX SPAZZ DUO ULTRA MORB*5460

Produkt i ri

8 Artikuj

In stock

L1,200.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

CURAPROX SPAZZ DUO ULTRA MORB*5460

Gengivat e dashurojnë këtë furçë dhëmbësh: falë 5,460 fijeve CUREN®.
Një furçë CS 5460 ultra soft ofron butësi të pakrahasueshme dhe
efikasitet. 5,460 fije CUREN® me diametër 0.1 mm. Pastrojne edhe hapesirat me te veshtira duke ruajtur gengivat. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori