VICHY LIFTACTIV SUPREME EYES&LASHES *15ML Trego me te zmadhuar

VICHY LIFTACTIV SUPREME EYES&LASHES *15ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L4,730.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY LIFTACTIV SUPREME EYES&LASHES *15ML

Serum per zonen rreth syve dhe qerpiket. Ka veprim te dyfishte:
- pakeson rrudhat e shfaqura ne zonen e syve
- forcon qerpiket 

Vetia antirrudhe shfaqet si pasoje e rhamnozes qe ka ne permbajtje. Gjithashtu permban acid hialuronik me veti hidratuese dhe ushqyese. 

Perdorimi:
Aplikohet ne mengjes dhe ne darke ne zonen rreth syve dhe ne qerpike dhe behet masazhim me levizje nga pjesa e brendshme e zones se syve ne pjesen e jashtme.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori