LA ROCHE POSAY PURE VITAMIN C 10 SIERO * 30ML Trego me te zmadhuar

LA ROCHE POSAY PURE VITAMIN C 10 SIERO * 30ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L5,100.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LA ROCHE POSAY PURE VITAMIN C 10 SIERO * 30ML
E pasuruar me 10% Vitaminë C të pastër, La Roche-Posay Vitamina C10 parandalon dhe ndihmon në korrigjimin e shfaqjes së rrudhave, madje edhe për lëkurën e ndjeshme. Në çast, lëkura ndjehet më e butë, më e hidratuar dhe me shkëlqim. Rrudhat dhe linjat e imëta duken të reduktuara, cilësia e lëkurës dhe tonit duken më uniforme. Lëkura rifiton shkëlqimin e saj. Vitamina C e pastër është e njohur për efikasitetin e saj kundër rrudhave (pro-kolagjenit) dhe fuqinë e saj anti-oksiduese (anti-dullness), duke i siguruar lëkurës shkëlqim dhe të dukshëm madje. Acidi hialuronik mbush në mënyrë efektive lëkurën, gjë që zvogëlon shfaqjen e linjave të imëta dhe rrudhave, si dhe përmirëson hidratimin dhe strukturën e lëkurës. Acidi salicilik nxjerr qelizat në sipërfaqe / Lehtëson eleminimin e qelizave të vdekura.
Ujë Termal përmban një larmi të jashtëzakonshme mineralesh për të ndihmuar në rivendosjen e pengesës së lëkurës, zbut ndjeshmërinë dhe për të mbrojtur sulmet pro-plakjes së radikalit të lirë. Për lekurat me rrudha, mungese te shkëlqimit dhe parregullsive të lëkurës (cilësi dhe ton) Karakteristikat kryesore: - Serum rinovues dermatologjik anti-oksidues - Anti rrudhë - Rrit shkëlqimin e lëkurave - Përmirëson strukturën e lëkurës - Redukton rrudhat dhe vijat e imëta - Qetëson papërsosmëritë - Zbulon shkëlqimin e plotë të lëkurës - Testuar në lëkurë të ndjeshme - Cilësi hidratuese e freskët, jo e yndyrshme - I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës madje edhe ato te kombinuara dhe lëkurë të ndjeshme 
Aplikoni në mëngjes në fytyrë dhe qafë. Shmangni konturin e syrit.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori