BEURER BABY SCALE *BY90 Trego me te zmadhuar

BEURER BABY SCALE *BY90

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L10,000.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

BEURER BABY SCALE *BY90

Me peshoren për bebe Beurer BY 90, ju mund të kontrolloni më mirë peshën e fëmijës tuaj. Në aplikacionin përkatës "beurer BabyCare" keni një përmbledhje praktike të të gjitha të dhënave. Funksioni i peshimit “on hold” ju lejon të peshoni të porsalindurin pa probleme edhe kur ai lëviz.

• Kontrolloni peshën optimale të foshnjës tuaj përmes aplikacionit "beurer BabyCare"
• Transmetimi i të dhënave midis smartphone dhe peshores përmes Bluetooth®
• Funksioni automatik dhe manual i funksionit “ON HOLD” për të peshuar foshnjën në lëvizje
• Ekran i madh LCD (madhësia e numrave 23 mm)
• Sipërfaqe mbështetëse e rrumbullakosur
• Teknologjia e ndezjes: Butoni-On
• Kapaciteti: 20 kg
• E lehtë për tu pastruar
• Këmbë gome kundër rrëshqitjes
• Matës i integruar për matjen e gjatësisë së bebes
• 10 memorie• Fiket automatikisht
• Shkarkim falas i aplikacionit "beurer BabyCare"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori