Phytodensia Maskë 175ml

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L4,200.00

Pagesë me para në dorë

L5,600.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTODENSIA MASKË 175ML

Maska Phytodensia është formuluar me një miks polifenolesh bimore që rivitalizojnë flokët tuaj. Acidi hialuronik dhe kolagjeni depërtojnë në fibrën e flokut duke e hidratuar dhe forcuar atë. Maskë me teksturë të lehtë.

Përbërës aktiv:

  • Vernonia: veti rivitalizuese
  • Polifenole nga Rrushi: veti anti-oksidante
  • Kolagjen Acacia: efekt mbrojtës
  • Acidi hialuronik: hidratues
  • Ekstrakt nga Silybum marianum: jep shkëlqim

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në flokë të lagur. Masazhohet, lihet për disa minuta dhe shplahet me ujë.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori