Phytodensia Serum 30ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L3,675.00

Pagesë me para në dorë

L4,900.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTODENSIA SERUM 30ML

Serum jo-vajor i formuluar me përmbajtje peptidesh ushqyese për të rikthyer pamjen natyrale të flokëve. Serumi stimulon skalpin deh pas çdo përdorimi flokët shfaqen më të fort dhe më rezistentë.

Përbërës aktiv:

  • Vernonia: veti rivitalizuese
  • Polifenole nga Rrushi: veti anti-oksidante
  • Peptide të pasura me vitamina
  • Kolagjen Acacia

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në skalp e flokë të thatë ose të lagur. Masazhohet e më pas vazhdohet me stilimin e flokëve.

Këshillohet të përdoret së bashku me Phytodensia shampo dhe maskë.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori