SAMBUCOL IMMUNO FORTE SIR *120ML Trego me te zmadhuar

SAMBUCOL IMMUNO FORTE SIR *120ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,700.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

SAMBUCOL IMMUNO FORTE SIR *120ML

Shurup me ekstraktet e shtogut, vitamine C dhe Zink per stimulimin e sistemit imunitar. I pershtatshem per femije mbi 3 vjec dhe te rritur. 

Doza ditore: 
Femije mbi 12 vjec: 1 kapsule ne dite
Te rritur: 2 kapsula ne dite

Doze sulmi ne stinen e dimrit:
Femije mbi 12 vjec: 1 kapsule 2 here ne dite
Te rritur: 2 kapsula 2 here ne dite

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori