CURASEPT WHITE LUXURY WHITENING DENT 75 ML + SPAZ Trego me te zmadhuar

CURASEPT WHITE LUXURY WHITENING DENT 75 ML + SPAZ

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,000.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

CURASEPT WHITE LUXURY WHITENING DENT 75 ML + SPAZ

Paste zbardhuese qe vepron fale sinergjise paste-furce. Pasta jo vetem zbardh por dhe rimineralizon dhembet. 

Permbajtja:

  • Karbon bioaktiv - perthith substancat pigmentuese qe shkaktojne zverdhjen e smaltit
  • Peroksidon - ben clirim te ngadalte te oksigjentit, icili ndikon ne diskromite e smaltit duke dhene nje efekt zbardhues qe zgjat ne kohe.
  • Hidroksiapatit dhe Fluor - kane fuksionin kryesor rimineralizues te dhembeve
  • Peroksid Karbamidi - se bashku me Peroksidonin shpejton veprimin zbardhues dhe ndihmon qe te zgjase me shume ne kohe. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori