LIERAC DUO SUNISSIME LAIT SPF30+ BODY SCRUB

Produkt i ri

5 Artikuj

In stock

L3,375.00

Pagesë me para në dorë

L4,500.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC DUO SUNISSIME LAIT SPF30+ BODY SCRUB

LIERAC SUNISSIME SPF30 LATTE SPRAY 150ML

Laboratorët Lierac propozojnë linjën e parë të kremrave të diellit, me veprim anti-age, mbrojtës ndaj të gjithë spektrit të rrezatimit, duke i dhuruar lëkurës energji. Fluidi mbron lëkurën nga rrezet UVA-UVB duke shmangur shfaqjen e njollave kafe, shfaqjen e rrudhave dhe njëkohësisht e hidraton atë në sajë të formimit të një shtrese mbrojtëse. Formulë e pasuruar me acid hialuronik dhe ekstrakte nga arra e Kokosit, Jasmina dhe Bergamot. Lëkura shfaqet plotësisht e hidratuar dhe e tonifikuar nga aplikimi i parë dhe me pamje të përmirësuar pas aplikimeve të përditshme. Teksturë e përshtatshme për çdo tip lëkure. Nuk jep ngjyrim të bardhë apo yndyrosje të
lëkurës

Përbërës aktiv:

  • Kompleksi Global Protect & Energy: mbrojtje me spektër të gjerë ndaj rrezeve (UVA, UVB, infra te kuqe, rrezet e dukshme)
  • Pro Taurina: mbron nga radikalet e lira
  • Acid hialuronik: efekt hidratues
  • Peptide aktivizuese të prodhimit të melaninës

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në trup para ekspozimit në diell. Riaplikohet të paktën çdo 2 orë.

LIERAC HYDRA-BODY GOMMAGE MICROPEELING 200ML (FREE)

Skrub per trupin i cili jep nje efekt mikropeeloing. Me ne permbajtje 2 lloje acidi hialuronik dhe silicium riparues, riparon lekuren dhe i jep mbushje. 

Perberes aktiv:

  • 2 forma acidi hialuronik - nejra me peshe te madhe molekulare  e cila i jep hidratim te menjehershem lekures, tjetra e inkapsuluar shkon me ne thellesi duke dhene komfort per nje kohe me te gjate. 
  • Silicium riparues - ndikon ne prodhimin e kolagjenit ne lekure 
  • Ekstrakte bimesh - japin efekt eksfoliues


Perdorimi:
Aplikohet 1 here ne jave ne lekure te njomur. Masazhohet me levizje rrethore dhe me pas shpelahet. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori