LIERAC COFF SUNISSIME SPF 50 VISO+ YEUX STICK Trego me te zmadhuar

LIERAC COFF SUNISSIME SPF 50 VISO+ YEUX STICK

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L4,500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC COFF SUNISSIME SPF 50 VISO+ YEUX STICK

LIERAC SUNISSIME FLUID SPF 50+ 40ML

Laboratorët Lierac propozojnë linjën e parë të kremrave të diellit, me veprim anti-age, mbrojtës ndaj të gjithë spektrit të rrezatimit, duke i dhuruar lëkurës energji. Fluidi mbron lëkurën nga rrezet UVA-UVB duke shmangur shfaqjen e njollave kafe, shfaqjen e rrudhave dhe njëkohësisht e hidraton atë në sajë të formimit të një shtrese mbrojtëse. Formulë e pasuruar me acid hialuronik dhe ekstrakte nga arra e Kokosit, Jasmina dhe Bergamot. Lëkura shfaqet plotësisht e hidratuar dhe e tonifikuar nga aplikimi i parë dhe me pamje të përmirësuar pas aplikimeve të përditshme. Teksturë e përshtatshme për çdo tip lëkure. Nuk jep ngjyrim të bardhë apo yndyrosje të
lëkurës

Përbërës aktiv:

  • Kompleksi Global Protect & Energy: mbrojtje me spektër të gjerë ndaj rrezeve (UVA, UVB, infra te kuqe, rrezet e dukshme)
  • Pro Taurina: mbron nga radikalet e lira të rrezatimit UV
  • Acid hialuronik: efekt hidratues
  • Peptide aktivizuese të melaninës

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet në fytyrë e qafë para ekspozimit në diell. Riaplikohet të paktën çdo 2 orë.

LIERAC SUNISSIME STICK EYES (FREE)

Stick mbrojtes per zonen rreth syyve me filtra mbrojtes 100% natyrale. 
Acidi hialuronik qe ka ne permbajtje nderkohe zbut lekuren e zones rreth syve. 
Jep uniformitet te ngjyres rreth syve.

Perdorimi:
Aplikohet ne zonen rreth syve para dhe gjate eskpozimit. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori