PERFECTIL HAIR CRUSH GUMMIES 60 GUMMIES Trego me te zmadhuar

PERFECTIL HAIR CRUSH GUMMIES 60 GUMMIES

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L4,500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

PERFECTIL HAIR CRUSH GUMMIES 60 GUMMIES

Integrator ushqimor i cili kujdeset per shendetin e flokeve. Keto gummies jane te pershtatshme per personat qe e kane te veshtire gelltitjen e tabletave

Permbajtja:

  • Biotin, Selenium dhe Zink - kontribuojne ne mirembajtjen e flokeve.
  • Bakri - ndihmon ne ruajtjen e pigmentit te flokeve 
  • Aminoacide. Ekstrakte rrushi, Ekstrakte bishtkali dhe Koenzime Q10 
  • Selenium - ndihmon dhe ne thonj normale
  • Kompleksi i vitaminave B ndihmon dhe ne nje lekure te shendetshme


Perdorimi:
Perdoren 2-3 karamele ne dite me vaktin kryesor.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori