LIERAC BODY- HYDRA+ LAIT REPULPANT *400ML Trego me te zmadhuar

LIERAC BODY- HYDRA+ LAIT REPULPANT *400ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,625.00

Pagesë me para në dorë

L3,500.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC BODY- HYDRA+ LAIT REPULPANT *400ML

Qumesht per trupin me veti hidratuese dhe antirrudhe. Hidraton lekuren dhe i jep asaj butesi, elasticitet dhe mbushje. 

Permbajtja:

  • Ekstrakte te lules Hibiscus - stimulojne rigjenerimin qelizor dhe zbusin lekuren
  • Acid Hialuronik - me veti mbushese te lekures 


Perdorimi:
aplikohet ne mengjes dhe ne daarke ne gjithe trupin. 

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori