LIERAC PREMIUM LES CAPSULES *30

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L5,600.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC PREMIUM LES CAPSULES *30cps

Integratori i pare qe ndihmon ne rigjenerimin qelizor. Duhet te perdoret ne kombinim me kremrat e linjes Lierac Premium. 
Kapsula lejon perthithjen e plote te substancave aktive per te dhene veprimin e tyre ne lekure. I pasur ne vajra esenciale te pasur, vitamina dhe minerale, kaspula Premium lejon mbrojtjen e lekures nga stresi oksidativ. 

Permbajtja:

  • Acid Hialuronik dhe Kolagjen - promovojne lekuren e shendetshme 
  • Vitamin E, Zink, Selenium - komplek antioksidat qe mbron qelizen nnga stresi oksidativ 
  • Vaj argani & boroni - permbajne acid linoleik, omega 6 dhe omega 9 


Perdorimi:
1 kapsul ne dite shoqeruar me 1 gote uje. Per nje veprim optimal keshillohet dhe perkujdesja e lekures me kremra te linjes Lierac Premium. 

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori