PHYTO COLOR PROTECTING MASK *150ML Trego me te zmadhuar

PHYTO COLOR PROTECTING MASK *150ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,100.00

Pagesë me para në dorë

L2,800.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTO COLOR PROTECTING MASK *150ML

Maske per floket qe ndihmon ne ruajtjen me gjate te ngjyres se flokeve. 

Permbajtja:

  • Tanine nga bima Tara dhe Ekstrakte te Lulediellit - me veti antioksidante. Pengojne degradimin e pigmenteve dhe pengojne fiksimin e molekulave te Bakrit (qe gjendet ne uje) per t'u fiksuar ne fibren e flokut.
  • Ekstrakte Hibiscus - i pasur ne acide organike. Neutralizon alkalinitetin e bojes duke i dhene flokut shkelqim. Gjithashtu ka veti zbutese dhe hidratuese.
  • Vaj Karanja - ushqen fibren e flokut duke ndihmuar ne formimin e filmit hidro-lipidik qelizor. Luan dhe rol fotoprotektor.


Perdorimi:
Aplikohet ne sasi te vogel pasi masazhohet ne dore. Vendoset ne gjatesine e flokut lihet 5-7 minuta dhe shpelahet. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori