PHYTO VOLUME VOLUMIZING BLOW-DRY SPRAY *150ML Trego me te zmadhuar

PHYTO VOLUME VOLUMIZING BLOW-DRY SPRAY *150ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,175.00

Pagesë me para në dorë

L2,900.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTO VOLUME VOLUMIZING BLOW-DRY SPRAY *150ML
Ky spray me teksture te lehte eshte nje produkt kult ne gamen Phyto qe ne 1986. Ai menjehere i jep volum flokeve qe ne rrenje duke i siguruar flokeve elasticitet dhe ruajtje te formes se stiluar per nje kohe te gjate. Gjithashtu eshte nje spray qe siguron mbrojtje nga nxehtesia e thareses apo piastres gjate stilimit.
Menyra e perdorimit:
Aplikojeni ne floke gjysem te thare me peshqir nga rrenja deri ne gjysemen e gjatesise se flokut, gufoni rrenjen me duar duke bere te mundur perthithjen e produktit nga floket dhe beni nje gjysem tharje. Stiloni floket me tharese dhe furce.
Perberesit kryesor:
Proteinat e bizeles: nje super ushqim i pasur me aminoacide, hidraton fibren e flokut dhe i jep mbeshtetjen kryesore. Mbulon fibren e flokut deri ne larjen e radhes.
Nasturtium extract: veprim tonifikues te skalpit dhe ndihmon ti jap volm flokut ne rrenje.
Grape extract: I jep ketij spray efektin mbrojtes ndaj nxehtesise dhe veprimin anti-oksidues.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori