PHYTO NOVATHRIX ENERGIZING HAIR MASS LOTION*150ML Trego me te zmadhuar

PHYTO NOVATHRIX ENERGIZING HAIR MASS LOTION*150ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,925.00

Pagesë me para në dorë

L3,900.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTO NOVATHRIX ENERGIZING HAIR MASS LOTION*150ML
I formuluar me 99% perberes nayral,i fresket, me nje teksture te lehte qe i jep energji flokeve tuaj. Perberesit e tij te shkelqyer sigurojne nje rritje te flokeve me te plote dhe te rigjeneruar, gjithashtu rikthejne volum dhe trashesi ne fijen e flokut pa i ngjitur apo ngjeshur.

SULFATE FREE | PARABEN FREE | SILICONE FREE | CRUELTY-FREE
 Kjo formule pa shpelarje aplikohet cdo dite. Thjeshte spurconi mbi skalp te lagur ose te thate 6 spray dhe masazhoni skalpin per te stimular perthithjen. Perfundoni duke sprucuar 2-3 spray ne gjatesine  e flokut dhe mund te vazhdoni me krehjen dhe stilimin.
Perberesit kryesor:
  • Globularia Stem Cells: mbrojne folikulin nga stresi oksidativ i cili ul cilesine e funksionimit te tij.
  • Tulip Extract: rikrijon nje ambjent te shendetshem per flokun e ri qe do dale.
  • Lupin Hydrolysate: rrit mikro-qarkullimin e gjakut ne skalp.
  • Horsetail Extract: ngushton strukturen dermale duke siguruar nje baze te shendetshme per flokun qe po del dhe ngulit qeliyat e skalpit per stilim me te thjeshte dhe me pak keutje te flokeve.


Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori