SAMBUCOL FOR KIDS+ VIT C SIR *120ML Trego me te zmadhuar

SAMBUCOL FOR KIDS+ VIT C SIR *120ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

SAMBUCOL FOR KIDS+ VIT C SIR *120ML

Shurup per femije i pershtatshem per mosha 2-12 vjec i pershtatshem per rritjen e imunitetit. 
I pasur ne antioksidante si rrezultat i pranise se vitamines C dhe ekstrakteve te rrushit te kuq. 

Pa ngjyrues artificiale. Pa gluten, soje, laktoze dhe vezze. Produkt vegan 

Perdorimi:

  • Per perdorim te perditshem 

- 2-3 vjec: 5 ml ne dite
- 4-12 vjec: 10 ml ne dite

  • Per trajtim me intensiv
- 2-3 vjec: 5ml 4 here ne dite
-4-12 vjec: 10 ml 4 here ne dite

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori