OLIVOS OTOMAN BATH RUMI SOAP 2PZ *100GR Trego me te zmadhuar

OLIVOS OTOMAN BATH RUMI SOAP 2PZ *100GR

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L860.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

OLIVOS OTOMAN BATH RUMI SOAP 2PZ *100GR

Sapuni “Olivos Ottoman Bath Rumi” është bërë me recetën sekrete dhe historike të epokës osmane, e cila karakterizohet nga aroma klasike dhe e mprehtë e hamamit turk. Sapuni “Ottoman Bath Rumi” është i licencuar dhe unik në treg, me një paktim origjinal që i përket Perandorisë Osmane. Që nga epoka osmane, rituali i larjes ka qenë më shumë se një pastrim i thjeshtë. Është mundësia për t’u zhytur në një atmosferë autentike luksi. Esenca e hamameve turke do t’ju bëjë që ta harroni botën e jashtme, duke i dhënë mundësi gjallërimi trupit, mendjes dhe shpirtit. 
Zbut lëkurën dhe trajton celulitin. Është mjaft efikas në trajtimin e ekzemave dhe infeksioneve fungale (mykut). U jep volum dhe shkëlqim flokëve. Gjethet e ullirit që ndodhen në përbërjen e sapunit “Olivos Ottoman Bath Rumi” pastrojnë lëkurën në thellësi, duke i dhënë një efekt të veçantë dhe natyral eksfoljimi. Ky sapun, e bën lëkurën tuaj më të bardhë dhe më të butë. Mund të përdoret për larjen e trupit, fytyrës dhe flokëve. Gjethet e ullirit në përmbajtje të sapunit “Olivos Ottoman Bath Rumi” pastrojnë lëkurën në thellësi, duke larguar qelizat e vdekura. Me kombinimin e përbërësve më cilësorë, ky sapun origjinal e bën lëkurën më të bardhë dhe më të lëmuar se më parë. Mund të përdoret për larjen e trupit, fytyrës dhe flokëve.


100% organike dhe vegane.
Pa ngjyrues, pa sulfate, pa paraben, pa gluten.
Hipoalergjike.
Jo e testuar ne kafshe.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori