OLIVOS GOAT MILK SOAP *150GR

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L600.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

OLIVOS GOAT MILK SOAP *150GR

Me efektin e veçantë pastrues, eliminon të gjitha papastërtitë dhe aknet e lëkurës, duke i ofruar asaj një pamje më të lëmuar dhe rinore. Qumështi i dhisë është një zgjedhje natyrale, cilësore dhe mjaft e shëndetshme për trupin tuaj. Shumë vitamina si A, C, D, E dhe B, së bashku me shumë përbërës të tjerë, hidratojnë lëkurën dhe i lejojnë ushqyesit të depërtojnë në të, duke reduktuar irritimin e lëkurës. Sapuni “Olivos Goat Milk” e bën lëkurën më të shëndetshme falë efektit pastrues natyral. Mund të përdoret për trupin, fytyrën dhe flokët

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori