NOW XYLI WHITE ORANGE SPLASH DENTIF *85GR Trego me te zmadhuar

NOW XYLI WHITE ORANGE SPLASH DENTIF *85GR

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L630.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NOW XYLI WHITE ORANGE SPLASH DENTIF *85GR

Paste dhembesh per femije ne forme xheli me shije portokalli.

  • Pa fluoride dhe SLS
  • E embëlsuar me produkt natyral- xylitol (25%)
  • E testuar dhe e aprovuar nga fëmijët

Përdorimi: 
Aplikoni pastën në furcën tuaj dhe lani dhëmbët 2 herë në ditë ose sic indikohet nga dentisti juaj.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori