LIERAC LAIT MICELLARE COF + LOT.GELIFIEE

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,875.00

Pagesë me para në dorë

L2,500.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC LAIT MICELLARE COF + LOT.GELIFIEE

LIERAC LAIT MICELLARE

Qumësht pastrues me efekt të dy-fishtë në siperfaqe e në thellësi. Inspiruar nga teknikat e "pastrimit jonik", ky qumësht, i përshtatshëm për çdo tip lëkure, ofron pastrim në dy drejtime: në sipërfaqe eleminon nga lëkura makijazhin e mbetjetet e papastërtive e pluhurave; në thellësi eleminon tepricën e yndyrës së grumbulluar e qelizat e vdekura. Pas përdorimit lëkura shfaqet e pasturuar dhe e butë.

Përbërës aktiv:

  • Larës "Mikro-magnetik": kap dhe eleminon papastërtitë në sipërfaqe e në thellësi
  • Enzima mikro-eksfoliante: eleminon qelizat e vdekura
  • Ekstrakt nga ninfea: efekt mbrojtës e zbutës
  • Acid hialuronik: veprim anti-rrudhë
  • Glicerina vegjetale: efekt hidratues

Mënyra e përdorimit:

Aplkohet me anë të pambukut në zonën e syve e në fytyrë. Nuk shplahet me ujë.

PERFITOHET NE KONFEKSION ME 1 LIERAC LOTION GELIFIE 200ML FALAS


30 produkte të tjera në të njëjtën kategori