LIERAC CICA-FILLER MAT ANTI WRINKLE CREAM GEL*40ML Trego me te zmadhuar

LIERAC CICA-FILLER MAT ANTI WRINKLE CREAM GEL*40ML

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L5,980.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC CICA-FILLER MAT ANTI WRINKLE CREAM GEL*40ML

Xhel krem antirrudhe per lekura normale-mikse, e formuluar per te targetuar cdo lloj rrudhe. Insipruar nga mekanizmi i rigjenerimit qelizor, ky xhel krem permban nje perberes te ri te ngjashem ne veprim me retinolin. Ky perberes eshte me efektiv se retinoli ne nxitjen e sintezes se kolagjenit. 

Teksture trajte xhel-krem me efekt mat ne lekure.  

Permbajtja:

  • BAKUCHIOL - substance e ngjashme ne veprim me retinolin, efikase ne nxitjen e sintezes se kolagjenit, por pa efktet anesore qe shfaq retinoli (irritim dhe fotosensitivitet)
  • KOMPLEKS ALCHEMILLE-LIERRE- PRÉLE - Ekstrakte bimore te pasura ne flavanoide dhe tanine, te cilat riparojne epidermen.
  • CONCENTRATE HYALU-3 - kompleks me 3 forma te acidit hialuronik: me peshe molekulare te madhe, i mikro-inkapsuluar dhe ekstrakte agave (stimulon sintezen e acidit hialuronik normal)

Perdorimi:
Aplikohet ne mengjes dhe ne darke ne te gjithe fytyren. Mund te apikohet e vetme ose pas aplikimit te CICA FILLER SERUM. 

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori