PHYTO NOVATHRIX COFF ANTIHAIR LOSS TREATMENT Trego me te zmadhuar

PHYTO NOVATHRIX COFF ANTIHAIR LOSS TREATMENT

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L9,945.00

Pagesë me para në dorë

L13,260.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTO NOVATHRIX COFF ANTIHAIR LOSS TREATMENT

Phyto Paris sjell trajtimin me te fundit per renien e flokeve. Ampula me veprim energjizues te cilat:
- reduktojne renien e flokeve
- stimulojne rritjen e tyre
- i japin flokeve volum
- forcojne fibren e flokut.

Ampulat jane te pershtatshme per te gjitha tipet e renies se flokeve per femra dhe per meshkuj. Ndryshe nga Phytologist, Novathrix ndikon ne nje target biologjik te 16-te (proteina WNT), i cili ndikon ne rritjen e flokeve. 

Permbajtja:

  • Ekstrakte Guarana - i jep flokut fortesi
  • Ekstrakte te Alges se kuqe - vesh fibren e flokut
  • Ekstrakte Bisht kali - ndikon ne rritjen e fibres se flokut


Perdorimi:
Nga 1 ampule 3 here gjate javes. Perdoret pas larjes se flokeve me shampo dhe aplikohet ne floke te njome. Masazhohet dhe nuk shpelahet. Trajtimi mund te perseritet 2 here ne vit. 

PERFITOHET NE KONFEKSIONE ME 1 PHYTONOVATHRIX SHAMPPO DHE 1 KUTI PHYTOPHANERE 120cps FALAS

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori