LIERAC PREMIUM THE CURE COFF + MM Trego me te zmadhuar

LIERAC PREMIUM THE CURE COFF + MM

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L15,470.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC PREMIUM THE CURE 30ml +3 MINIMODELE FALAS

LIERAC PREMIUM THE CURE ABSOLUTE ANTI-AGING *30ML
Një trajtim i ri për ti bërë ballë plakjes së parakohshme të lëkurës Falë kërkimeve të fundit të rigjenerimit qelizor, Premium La Cure ka një formulë të re inovative që korrigjon shenjat e plakjes së parakohshme të lëkurës. 

Formula bashkon Hexapeptidin FX, një princip aktiv që riprodhon proteinën FOXO dhe ndihmon në rigjenerimin e indeve, me teknologjinë GDF-11 që favorizon rigjenerimin qelizor duke stimuluar proteinen e rinisë. Qelizat e reja shtohen ndërsa të plakurat pakësohen. 

Rezultati: Në fund të ciklit të trajtimit, lëkura çlirohet nga shenjat e stresit, rigjenerohet dhe lëkura rigjen rininë e saj. Një formulë inovative e zhvilluar në bashkepunim me Universitetin e Harvard Një teksture aktive e çmuar, që jep freski dhe komfort. Një aromë femërore me baze jasemini, irs dhe myshk. 

Menyra e perdorimnit: Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të pastruar para trajtmit të përditshëm. 
Trajtim 28 ditor për tu përsëritur 1 deri në 3 herë në vit..

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori