LIERAC DUO SEBOLOGIE GEL+STOP BUT Trego me te zmadhuar

LIERAC DUO SEBOLOGIE GEL+STOP BUT

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L3,690.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC DUO SEBOLOGIE GEL+STOP BUTTON 

Xhel per fytyren i cili trajton 3 lloje imperfeksionesh te lekures: lekuren e yndyrshme, poret e medha dhe aknet. 

Perberes:

  • Glukonat Zinku - rregullon prodhimin e yndyres ne lekure dhe fale vetive adstringjente ngushton poret.
  • Acid Salicilik - ka veprim keratolitik dhe vepron ne akne.
  • Backuchiol (i ngjashem me retinolin) - inhibon sekretimin e yndyres ne lekure duke dhene nje efekt matifikues.
  • Prebiotike - veprojne duke rregulluar ekofloren e lekures se fytyres

Menyra e perdorimit:

Aplikohet ne mengjes dhe ne darke duke theksuar perdorimin ne zonat me problematike. Te evitohet zona rreth syve. 

PERFITOHET NE KONFEKSIONE ME 1 LIERAC SEBOLOGIE STOP BUTTONS 15ML FALAS

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori