LIERAC PHYTOLASTIL GEL SMAG 400ML Trego me te zmadhuar

LIERAC PHYTOLASTIL GEL SMAG 400ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L4,900.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC PHYTOLASTIL GEL SMAG 400ML

Laboratorët Lierac kanë qënë të parët që janë interesuar për këtë problem estetik të strijave, për të kërkuar origjinën metabolike, dhe pas punimesh të shumta kërkimore prezantojnë një sinergji fitoterapeutike me bazë Alchemilla-Edera-Equiesto, aktive në biosintezën e fibrave elastike.

Phytolastil është trajtimi i parë i përpunuar për t’i dhënë një përgjigje specifike problemit të strijeve duke favorizuar parandalimin dhe rikthimin.

Phytolastil xhel është ideal për trajtimet parandaluese të strijave.

Përbërës aktiv:

Kompleks ristrukturues Alchemilla, Edera, Equiseto 35%: stimulojnë sintezën e fibrave të kolagjenit dhe të elastinës

Mënyra e përdorimit:

Të aplikohet një herë në ditë në zonat me risk (gjoks, bark, vithe, kofshë).

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori