Lierac Premium Yeux 15ML Trego me te zmadhuar

Lierac Premium Yeux 15ML

Produkt i ri

4 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L6,495.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC PREMIUM YEUX 15ML

Linja PREMIUM, sinonim i performancës dhe i cilësisë së lartë, ju ofron femrave zgjidhje anti-age të ekselencës që bashkojnë risinë, efektshmërinë dhe kënaqësinë, duke korrigjuar të gjitha shenjat e kohës: rrudha, linja të holla, humbje të tonicitetit, të densitetit, nevojën për hidratim. Janë trajtime të frymëzuara drejtpërdrejt nga zbulimet e fundit të mjekësisë estetike, që nisen nga njohuri gjithnjë e më të zhvilluara në gjenetikë dhe në fiziologjinë e lëkurës.

Duke përfituar nga tekstura sublime, të gjitha këto trajtime përmbajnë acid hialuronik në solucion, përbërësi aktiv i referimit në fushën e trajtimit të rrudhave të thella, dhe një përzgjedhje unike të ekstrakteve të luleve të zeza të rralla dhe të çmuara.

  • Orkidea e zezë: efekte kundër-radikaleve, ushqyese dhe anti-age
  • Trëndafili i zi: efekte detoksifikuese dhe lëmuese
  • Vai lulëkuqes së zeze: efekte të larta ushqyese

Trajtimi me kremin e syve siguronjë efekanti-rrudhëanti-rrathë e anti-borsa të përforcuar.

Përbërës aktiv:

  • Solucioacidi hialuronik i paster 10%: mbusrrudhat, lëmon dhe hidraton lëkurën
  • Ekstrakttë luleve të zeza të rralla e të çmuara (Lulëkuqe, Trëndafil, Orkide) 3,5%: antioksiduese, ushqyesehidratuese.
  • Kompleks B-Relaxor (Argirelina e Genisteina) 10%: tendorrudhat e sipërfaqes dhe mbush rrudhat e thella.
  • Ekstrakte boronice (të pasura me flavonoide e antociane): veprim mbrojtës vaskular dhe anti-inflamator
  • Ekstrakte boronice (të pasura me flavonoide e antociane): veprim mbrojtës vaskular dhe anti-inflamator
  • Agjentë kamuflimi e pigmente reflektues të dritës: zbusin të gjitha imperfeksionet

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet me masazhe të lehta nga këndi i brendshëm në atë të jashtëm të syrit. Ideal në mëngjes r të tendosur konturet dhe ndriçuar shikimin, në darkë r një veprim riparues e rigjenerues optimal.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori