PHYTOPLAGE AFTER SUN SHAMPOO 200ML Trego me te zmadhuar

PHYTOPLAGE AFTER SUN SHAMPOO 200ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,695.00

Pagesë me para në dorë

L2,260.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOPLAGE AFTER SUN SHAMPOO 200ML

Shampo pas ekspozimit ne diell qe perdoret per larjen e flokeve dhe trupit per t'i dhene sa me shume hidratim. Shmang tharjen e flokeve dhe lekures nga ekspozimi ne diell dhe gjithashtu largon mbetjet e reres, kripes se detit dhe klorit te ujit te pishinave. 

  • Ekstrakte Babmboo: veti zbutese.
  • Vaj Kukui: parandalon tharjen
  • Celuloze druri: ruan hidratimin 
  • Vaj kokosi: pastron ne menyre delikate

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori