MENOPACE MAX *84 TAB/CAPS Trego me te zmadhuar

MENOPACE MAX *84 TAB/CAPS

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L5,200.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

MENOPACE MAX *84 TAB/CAPS

Suplement ushqimor i formuluar per te ardhur ne ndihme ne periudhen gjate dhe pas menopauzes.
Ky suplement perfshin te gjitha perfitimet e Menopace Original plus caj jehsil dhe esktrakt terfili te kuq. 

Permbajtja:

  • Vitamine B6 - kontribuon ne rregullimin e aktivitetit hormonal
  • Kalcium, Magnez, Zink, Vitamine D - mirembajtje te sistemit kockor
  • Vitamine B1,B6,B12 dhe acid folik - ndihmojne ne mirefunksionimin e zemres
  • Biotine, aker, Hekur - kontribuojne ne fuqi dhe energji
  • Ekstrakte te Terfilit te Kuq dhe Cajit Jeshil - mbrojne organizmin nga stresi oksidativ


Paketim me 56 tableta (multivitamina dhe minerale) dhe 28 kapsula (ekstrakt bimor). 

Perdorimi:
Keshillohet perdorimi i 2 tabletave (multivitamine) dhe 1 kapsule (ekstrakt bimor) ne dite me vaktin kryesor. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori