LA ROCHE POSAY ANTHE. SUN INTOLERANCE SPF 50* 50ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,550.00

Pagesë me para në dorë

L3,000.00 Taksa te perfshira

-15%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

LA ROCHE POSAY ANTHE. SUN INTOLERANCE SPF 50* 50ML

ANTHELIOS SUN INTOLERANCE CREAM SPF50+ eshte nje produkt dermatologjik per kujdesin ndaj diellit i pasuruar me Neurosensine qetesuese. Formula permban nje spekter mbrojtes shume te larte mbrojtes (UVA-PF39, UVB) IR-A dhe demi ndaj ndotjes ambientale), dhe ndihmon te limitoje shqetesimet e induktuara nga rrezet UV, kruarjen dhe skuqjen. Pa arome.
I pershtatshem per lekurat e ndjeshme dhe intolerante ndaj rrezeve UV, e njohur gjeresisht si alergji ndaj diellit.

Perberesit kryesor:

XL-PROTECT™ mundeson nje mbrojtje shume te larte, me spekter te gjere UVA-UBA.  SPF 50+ mundeson nje mbrojtje te larte kundrejt rrezeve UVA fale XL-ProtectTM, nje teknologji rreze filtruese, e kombinuar me ujrat termal me veti qetesuese dhe antioxiduese te La Roche-Posay.

E pasur me NEUROSENSINE qetesuese, formula ndihmon te limitoje cdo ndjeshmeri dhe irritim nga dielli.

Keshillohet aplikimi cdo dy ore ne rast ekspozimi te vazhdueshem ne plazh apo edhe ne qytet.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori