JOWAE GEL VITAMINE HYDRATANT ENERGISANT *40ML

Produkt i ri

4 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,770.00

Pagesë me para në dorë

L2,360.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

JOWAE GEL VITAMINE HYDRATANT ENERGISANT *40ML

Antioxidant Lumiphenol & Kumquat 
Gel per fytyren, i pershtatshem per lekurat edhe me sensitive.

 95% e perberesve kane origjine natyrale
Hidraton 24 ore, i jep energji lekures dhe nje freski te menjehershme.

Aplikohet ne mengjes

Sekrete Jowaé: Ushtrohet nje presion i lehte mes vetullave, zone e quajtur "syri i 3" Stimulimi i kesaj pike, i cili eshte rezultat i aktivizimit, ndihmon te aktivizoje energjine qe rikthen ekuilibrin

Perberesit Aktive: - Antioxidant Lumiphenols 
                           - Kumquat 
                           - Caffeine 

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori