LIERAC SUPRA RADIANCE SERUM DETOX *30ML Trego me te zmadhuar

LIERAC SUPRA RADIANCE SERUM DETOX *30ML

Produkt i ri

9 Artikuj

In stock

L8,190.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LIERAC SUPRA RADIANCE SERUM DETOX *30ML

Ky serum bashkon ekstraktin e Marrubit te bardhe, i cili lufton plakjen dermo-toksine, dhe koncentratit Hyalu-3 anti-rudhe. Formula e tij eshte e pasur me ekstrakte te boceve te Gojit, nje super frut anti-oksidues, dhe ekstraktit te Empetros te zi per te aktivizuar mikro qarkullimin.
Teksture e bute me efekt levigues dhe lekure e bukur qe duket menjehere(fale pigmenteve shkelqyes te madreperles dhe pluhurit soft-focus)
 Perberesit kryesor:

Marrubio bianco rinovues qelizor
Veprim qe imiton Nrf2-: veprim detox, parandalon formimin e toksinave te reja dhe riaktivizon metabolizmin qelizor.

Concentrato Hyalu-3
Anti-rudhe (zbutes-hidratues-mbushes)

Ekstrakt i boceve te Gojit
I pasur me polisakaride, flavonoide dhe vitamina per nje veprim super anti-oksidues.

Ekstrate te Empetro i zi 
Aktivizon mikroqarkullimin

Menyra e perdorimit:
Aplikohet ne mengjes dhe darke duke evituar zonen e syve, perpara kremrave te rutines tuaj LIERAC.
Tundeni mire para perdorimit.


Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori