PHYTOSQUAM INTENSE SH ANTIFORF * 125ML Trego me te zmadhuar

PHYTOSQUAM INTENSE SH ANTIFORF * 125ML

Produkt i ri

5 Artikuj

In stock

L1,582.50

Pagesë me para në dorë

L2,110.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOSQUAM INTENSE SH ANTIFORF * 125ML

Shampo e re trajtuese me përqëndrim të lartë substancash vegjetale garanton një efekt të dyfishtë.Kombinon performancën anti-zbokth me rezultate bukurie të pakrahasueshme.Tekstura e saj unike aplikohet direkt në skalpin e flokut dhe transformohet në shampo kur bie në kontakt me ujin për të eliminuar shpejt zbokthin dhe lehtësuar në moment ndjesinë e diskomfortit. Respekton lëkurën e skalpit duke i lënë flokët brilantë, të lëmuar dhe të lehtë për tu stiluar.

E indikuar për zbokth agresiv dhe me skuama, PHYTOSQUAM eliminon zbokthin duke garantuar në të njëjtën kohë flokë të bukur dhe plot jetë .

  • Kompleksi anti-zbokth i garantuar[Piper i zi + Druri i Guyana] ështe 100% natyral. Unik në llojin e tij, kombinon efikasitetin anti-zbokth me rezultate bukurie që superojnë përbërësit dhe substancat aktive të trajtimeve klasike kundër zbokthit.
  • Ekstrakti i Soforës Japoneze riparon dhe forcon barrierën e lëkurës së skalpit për të parandaluar rikthimin e zbokthi

Përdorimi: Përdoreni gjatë fazës së sulmit nga 2 deri në 3 herë në javë. Aplikojeni shampon në flokë të lagur në cdo vijë të tij. Masazhojeni me delikatesë. Lëreni të veprojë për 5-7 minuta. Emulsionojeni.PHYTOSQUAM INTENSE transformohet në shampo.Shpëlajeni me ujë të bollshëm

Përdoreni bashkë apo në alternativë të shampos PHYTOSQUAM për trajtimin mbajtës.

Rezultatet: Efikasitet kundër zbokthit klinikisht i vërtetuar.

- 89% Lëkurë e zbutur

- 77% Flokë më të butë

- 74% Flokë më brilantë

- 75% Flokë më të lehtë për tu stiluar

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori