PHYTOSQUAM SH ANTIFORF CAPELLI SECCHI *250ML Trego me te zmadhuar

PHYTOSQUAM SH ANTIFORF CAPELLI SECCHI *250ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,582.50

Pagesë me para në dorë

L2,110.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOSQUAM SH ANTIFORF CAPELLI SECCHI *250ML

Shampo anti-zbokth pastruese për flokë të thatë. Performancë e lartë kundër zbokthit me një rezultat bukurie të jashtëzakonshëm .

E menduar posaçërisht për flokë të thatë dhe me zbokth, PHYTOSQUAM eliminon përgjithmonë zbokthin duke garantuar në të njëjtën kohë flokë të bukur dhe plot jetë. Formula e saj kremoze, e pasur me aktivë me origjinë vegjetale, hidraton dhe ristrukturon fibrën e flokut.Të çliruar nga zbokthi, flokët rigjejnë butësinë .

  • Kompleksi anti-zbokth i garantuar [Piper i zi + Druri i Guyana] ështe 100% natyral.Unik në llojin e tij, kombinon efikasitetin anti-zbokth me rezultate bukurie që superojnë përbërësit dhe substancat aktive të trajtimeve klasike kundër zbokthit.
  • Ekstrakti i Soforës Japoneze riparon dhe forcon barrierën e lëkurës së skalpit për të parandaluar rikthimin e zbokthit.
  • E pasur me ekstrakte të tamarindos, PHYTOSQUAM siguron butësi dhe shkëlqim.

Përdorimi:Përdoreni nga 2 deri në 3 herë në javë

- Aplikojeni shampon në flokë të lagur.
- Shpëlajeni.
- Përsërisni aplikimin.
- Masazhojeni me delikatesë.
- Lëreni të veprojë për 2 minuta.
-Shpëlajeni me ujë të bollshëm

Në rast zbokthi të rënduar me prurit, përdorni PHYTOSQUAM INTENSE, shampo intensive kundër zbokthit e cila eliminon në mënyrë të menjëhershme dhe për një kohë të gjatë zbokthin e rënduar. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori