PHYTOSQUAM SH ANTIFORF CAPELLI GRASSI *250ML Trego me te zmadhuar

PHYTOSQUAM SH ANTIFORF CAPELLI GRASSI *250ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,582.50

Pagesë me para në dorë

L2,110.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOSQUAM SH ANTIFORF CAPELLI GRASSI *250ML

Shampo anti-zbokth pastruese për flokë me zbokth me tendencë të yndyrshme.Performancë e lartë kundër zbokthit me një rezultat bukurie të jashtëzakonshëm .

Sinergji substancash aktive pastruese dhe kundër irritimeve të cilat ulin prodhimin e yndyrës dhe lehtësojne skalpin.E pasur me perbërës vegjetalë, PHYTOSQUAM u siguron shkëlqim dhe rrezatim flokëve.

  • Formula ka në bazë kompleksin 100% natyral me efekt të garantuar kundër zbokthit, [Piper i zi + Druri i Guyana] . Unik në llojin e tij.
  • Ekstrakti i Soforës Japoneze riparon dhe forcon barrierën e lëkurës së skalpit për të parandaluar rikthimin e zbokthit.
  • Formulë e pasur me ekstrakte të lules së genzianës dhe kelidonias të cilat lëmojnë, u japin shkëlqim dhe rrezatim flokëve.

 

Mënyra e përdorimit:Përdoreni nga 2 deri në 3 herë në javë

- Aplikojeni shampon në flokë të lagur.
- Shpëlajeni.
- Përsërisni aplikimin.
- Masazhojeni me delikatesë.
- Lëreni të veprojë për 2 minuta.
-Shpëlajeni me ujë të bollshëm

Në rast zbokthi të rënduar, përdorni PHYTOSQUAM INTENSE, shampo intensive kundër zbokthit e cila eliminon në mënyrë të menjëhershme dhe për një kohë të gjatë zbokthin e rënduar. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori