Phytoelixir Oil Intense 75ml Trego me te zmadhuar

Phytoelixir Oil Intense 75ml

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L2,940.00

Pagesë me para në dorë

L3,920.00 Taksa te perfshira

-25%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOELIXIR OIL INTENSE 75ML

Vaj hidratues dhe ushqyes që depërton në çdo folikul duke i rivitalizuar edhe flokët e dehidratuar e të dëmtuar. Mbron flokët nga agresorët e jashtëm, hidraton dhe rikthen elasticitetin e humbur.

Përbërës aktiv:

  • Vaj Camelia: Hidraton dhe mbron
  • Vaj misri: efekt zbutës
  • E verdhë veze: zëvendëson shtresë lipidike mbrojtëse
  • Vaj Karanja: efekt hidratues dhe mbrojtës

Mënyra e përdorimit:

Aplikohet pergjatë gjatësisë së flokut dhe drejt fundeve. Masazhohet lehtësisht, lihet për 10 minuta, shplahet me ujë dhe proçedohet me larjen me shampo. Të përdoret 1-2 herë në javë për 5 javë. Më pas mund të përdoret vetëm 1 herë në javë. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori