LYCIA DEO EVOLUTION ROLL ON 48H *50ML Trego me te zmadhuar

LYCIA DEO EVOLUTION ROLL ON 48H *50ML

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L310.00

Pagesë me para në dorë

-0%

Add to collection

Me shume informacion

LYCIA DEO EVOLUTION ROLL ON 48H *50ML

48 ore mbrojtje pa kriperat e aluminit. Fale teknologjise Dry Tech Complex lufton aromat e pakendshme dhe rregullon djersitjen per 48 ore. Ne trajte roll on.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori