SANOTINT TINT CAP 10 - LIGHT BLONDE

Produkt i ri

4 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L1,275.00

Pagesë me para në dorë

L1,500.00 Taksa te perfshira

-15%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

SANOTINT TINT CAP 10 - LIGHT BLONDE

Boje flokesh xhentile me permbajtje bimore. Mbuluese shume e mire e thinjave. Produkt i pershtatshem per lekura sensitive dhe nuk eshte aspak agresiv. Nuk shkakton alergji dhe irritim.

Nuk permban:

  • PARABENE,
  • Resorcinol
  • Amoniak
  • Metale te shtuara dhe Parafine,
  • Silikon,
  • Formaldehyde
  • Nickel

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori