MENOPACE RED CLOVER *30CAPS Trego me te zmadhuar

MENOPACE RED CLOVER *30CAPS

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L3,330.00

Pagesë me para në dorë

L3,700.00 Taksa te perfshira

-10%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

MENOPACE RED CLOVER *30CAPS

Suplement me permbajtje izoflavonoidesh nga Terfili i Kuq dhe polifenole nga ekstraktet e cajit jeshil. I pershtatshem per t'u perdorur tek femrat gjate dhe pas menopauzes. 
Ekstraktet e cajit jeshil mbrojne qelizat e trupit nga stresi oksidativ. 
Siguron te gjithe elementet e nevojshme per te luftuar ndryshimet qe ndodhin nga menopauza. 

Perdorimi:
Perdoret vetem 1 kapsul ne dite e cila konsumohet me vaktin kryesor. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori