HOLLE CHICKEN 4M+ 125G Trego me te zmadhuar

HOLLE CHICKEN 4M+ 125G

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L350.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

HOLLE CHICKEN 4M+ 125G

Mish pule i konservuar. I pershtatshem per t'u perdorur per femije mbi 4 muajsh gjate pergatitjes se ushqimit te kombinuar edhe me perime te ndryshme. I pergatitur me mish pule sipas cilesise Demter. 
Doza e rekomanduar ne dite eshte gjysma e kavanozit. 
Nuk ka sheqerna dhe kripera te shtuara. Pa veze, laktoze, proteina qumeshti dhe pa gluten. 

Kavanozet e hapur mund te ruhen ne frigorifer dhe te konsumohen brenda 2 ditesh

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori