CURASEPT ADS COLLUT 0,12+GEL Trego me te zmadhuar

CURASEPT ADS COLLUT 0,12+GEL

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L920.00

Pagesë me para në dorë

L1,150.00 Taksa te perfshira

-20%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

CURASEPT ADS COLLUT 0,12+GEL

Fale klorheksidinë diglukonatit të përqëndruar 0.12 % është i përshtatshëm për të trajtuar gengivitin dhe periodontitin.
Përdoret veçanërisht pas trajtimit intensiv me ADS 220.
Për përdorim të përditshëm.
Antipllakë dhe remineralizues
I përshtatshëm për të gjithë pacientët e prirur ndaj gengivitit dhe sëmundjeve periodontale.
Pëmirëson problemet e higjenes orale të përkeqësuar nga trajtimet ortodontike.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori