Dermablend 3D Correction Fondot Cor 35T 30Ml Trego me te zmadhuar

Vichy Dermablend 3D Correction Fondot Cor 35T 30Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L3,145.00

Pagesë me para në dorë

L3,700.00 Taksa te perfshira

-15%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

DERMABLEND 3D CORRECTION FONDOT COR 35 SAND  30ML

DERMABLEND KREM PUDЁR KORREKTOR 3D SAND

OIL-FREE

TEKNOLOGJIA [KORRIGJIMI 3D]:

Korigjon menjëherë  ngjyrën dhe imperfeksionet e lekures.

 

Dermablend ™ [3D KORIGJIM] i pasur me acid salicilik,i njohur si princip aktive keratolitik  dhe eperulina, me efekt qetësues  dhe anti-skuqje, ndihmon në zvogëlimin e imperfeksioneve dhe shenjave te lekurave me tendence akneike dhe te yndyrshme.

Pigmentet e lёkurёs dhe krem pudrёs shkrihen tek  njёra-tjetra , duke i dhёnё  mundёsinё  Korrektorit Dermablend tё garantojё njё mbajtje tё saj prej 16 orёsh*.

Pёrdorimi:

Pastrohet lёkura shumё mirё dhe aplikohet mbi tё kremi i ditёs para aplikimit tё korrektorit.

1 – Pёrgatitja
Depozitohet njё sasi e vogёl krem pudre mbi kurrizin e dorёs dhe nxehet pёrmbajtja e saj duke kryer lёvizje tё  vogla rrethore me majat e gishtёrinjve.
2 – Aplikimi
Shpёrndahet lehtё  me lёvizje nga brenda –jashtё  pёr njё shpёrndarje uniforme dhe tё shpejtё  tё produktit nё gjithё fytyrёn.
3 – Pёrhapja
Pёrhapet me butёsi nga brenda-jashtё , duke e pёrkedhelur lehtёsisht fytyrёn.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori