Dermablend 3D Correction Fondot Cor 15T 30Ml Trego me te zmadhuar

Vichy Dermablend 3D Correction Fondot Cor 15T 30Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L3,700.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY DERMABLEND 3D CORRECTION FONDOT COR 15T OPAL 30ML

VICHY DERMABLEND KREM PUDЁR KORREKTOR 3D OPAL

OIL-FREE

TEKNOLOGJIA [KORRIGJIMI 3D]:

Korigjon menjëherë  ngjyrën dhe imperfeksionet e lekures.

 

Dermablend ™ [3D KORIGJIM] i pasur me acid salicilik,i njohur si princip aktive keratolitik  dhe eperulina, me efekt qetësues  dhe anti-skuqje, ndihmon në zvogëlimin e imperfeksioneve dhe shenjave te lekurave me tendence akneike dhe te yndyrshme.

Pigmentet e lёkurёs dhe krem pudrёs shkrihen tek  njёra-tjetra , duke i dhёnё  mundёsinё  Korrektorit Dermablend tё garantojё njё mbajtje tё saj prej 16 orёsh*.

Pёrdorimi:

Pastrohet lёkura shumё mirё dhe aplikohet mbi tё kremi i ditёs para aplikimit tё korrektorit.

1 – Pёrgatitja
Depozitohet njё sasi e vogёl krem pudre mbi kurrizin e dorёs dhe nxehet pёrmbajtja e saj duke kryer lёvizje tё  vogla rrethore me majat e gishtёrinjve.
2 – Aplikimi
Shpёrndahet lehtё  me lёvizje nga brenda –jashtё  pёr njё shpёrndarje uniforme dhe tё shpejtё  tё produktit nё gjithё fytyrёn.
3 – Pёrhapja
Pёrhapet me butёsi nga brenda-jashtё , duke e pёrkedhelur lehtёsisht fytyrёn.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori