PHYTOCOLOR BLACK 1 Trego me te zmadhuar

PHYTOCOLOR BLACK 1

Produkt i ri

5 Artikuj

In stock

L1,638.00

Pagesë me para në dorë

L1,820.00 Taksa te perfshira

-10%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOCOLOR BLACK 1

Phytocolor është bojë më përmbajtje pigmentesh me origjinë bimore dhe pa amoniak, për një ngjyrë rrezatuese dhe plot shkëlqim. Mbulon 100% të flokëve gri dhe garanton një ngjyrë që zgjat në kohë. Phytocolor është delikate për flokët e skalpin dhe minimizon rrezikun për alergji.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori